RU

Блок Порошенка реєструє кандидатів в обхід процедури - ЗМІ

03.10.2014, 17:27
Блок Порошенка реєструє кандидатів в обхід процедури - ЗМІ - Фото
Петро Порошенко
На сайті Центральної виборчої комісії вказані п'ятеро мажоритарних кандидатів у депутати Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка, імена яких не були озвучені під час з'їзду партії 14 вересня. У той же час закон про вибори передбачає, що кандидатів у депутати політсила повинна затверджувати на з'їзді, зазначає Українська правда.

Такими депутатами є: Іванюк  Роман Олегович (22 округ, Волинська область), Каплін  Діонісій Сергійович (150, Полтавська), Лаврик Микола Іванович (161, Сумська), Давтян Олександр Саркисович (169, Харківська) та Чудновський Віталій Олегович (200, Черкаська).

Прес-секретар ЦВК Костянтин Хівренко повідомив виданню, що комісія не наділена повноваженнями перевіряти відповідність поданих списків тим, які були затверджені на з'їзді, так як жоден з її представників на з'їзді не був.

"Центральна виборча комісія працює з тими документами, які надає політична сила за підсумками з'їзду. Закон не зобов'язує нас ходити на з'їзди", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Ігор Калетник, один з авторів "диктаторських законів" 16 січня, зареєструвався для участі у виборах в 41 окрузі в місті Донецьку.

Читайте також: Список по-новому. Старі обличчя і договірні округи блоку ПорошенкаЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини