RU

Блок Литвина виключає входження до нового формату коаліції

22.07.2008, 14:43

Блок Литвина виключає входження до нового формату коаліції
Народний депутат від фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський спростовує інформацію щодо участі Блоку Литвина в новому форматі коаліції. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Народної партії.

"21 липня 2008 року інформаційною агенцією "Українські новини" було опубліковано недостовірну інформацію щодо участі Блоку Литвина у новому форматі коаліції", - йдеться у повідомленні партії.

"Це є свідченням того, що управлінська безпорадність нинішньої влади, як і її суцільна "безладність", примушує виготовляти різноманітні інформаційні провокації. Ми вкотре наголошуємо, що ніколи не напрошувалися і не будемо напрошуватися до будь-кого. Правда полягає в наступному, і це є абсолютно однозначним рішенням червневого з'їзду Народної Партії стосовно неможливості навіть винесення на порядок денний питання про приєднання Блоку Литвина до вже існуючих коаліцій, як на центральному, так і на місцевому рівнях. Ми можемо розглянути можливість своєї участі лише у формуванні або переформатуванні коаліцій, і це може статися лише на умовах узгодження загальної стратегії і тактики дій", - наголосив О. Зарубінський.

Нагадаємо, напередодні "Українські новини", з покликанням на прес-службу Блоку Литвина, повідомляли, що Фракція Блоку Литвина у Верховній Раді допускає свою участь у переформатуванні коаліції спільно з фракціями Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" та Блоком Юлії Тимошенко.

Довідка про Блок Литвина >>>

Досьє на інші партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини