RU

Блок Литвина готовий злитися в коаліції з Партією регіонів і НУНС

09.02.2010, 15:00

Блок Литвина готовий розглянути можливість входження до нової коаліції з "ядром" Партії регіонів і за участю НУНС. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам повідомив глава фракції Блоку Литвина у парламенті Ігор Куль.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І.Шаров наголосив: "Пропозицій про створення коаліції на рівні Партії регіонів, НУНС і Блоку Литвина не надходило. Сьогодні у нас було звичайне засідання фракції, це питання не порушувалося і не розглядалося. Якщо надійде (пропозиція, - ред.), беручи до уваги, що ми категорично проти дострокових парламентських виборів, ми це питання будемо розглядати конструктивно... З цього, ймовірно, виходить: так".

Нагадаємо, в день виборів 7 лютого нардеп Ганна Герман заявила, що Партія регіонів почне спеціальний перемовний процес про створення нової коаліції у парламенті у вівторок, 9 лютого. "Неофіційний перемовний процес ми навіть не припиняли. Ми постійно ведемо діалог з усіма фракціями, і це видно в парламенті, оскільки навіть не маючи коаліції, ми голосуємо за ті закони, які потрібні країні і набираємо ситуативну більшість", - заявила вона, додавши, що питання створення коаліції - першочергове.

Блок Литвина: довідката добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Коаліціада-2008: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини