RU

Близько півсотні опозиціонерів блокують Раду

27.04.2012, 10:38
Близько півсотні опозиціонерів блокують Раду - Фото
Фото: Ірина Шевченко, ЛІГАБізнесІнформ
Блокування роботи Верховної Ради України опозицією триває четвертий день поспіль.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ложі президії, а також в ложі уряду перебуває близько 30 опозиційних депутатів. Ще близько двох десятків опозиціонерів перебувають в залі.

Крім плакатів "Янукович, не вбивай Юлю", який розміщений в президії, і плаката із зображенням Юлії Тимошенко, яким бютівці накрили свої робочі місця, опозиціонери повісили плакат в ложі уряду: "Юлія Тимошенко голодує вісім днів". Близько 50 депутатів від більшості зайняли свої робочі місця.

На вході в ложу преси у журналістів, як і вчора, перевіряють посвідчення.

Як повідомив бютівець Віктор Уколов, сьогодні фракція в повному складі відправиться до Харкова на суд над Тимошенко.

Нагадаємо, опозиція блокує парламент з вівторка після того, як з'явилася інформація про побиття екс-прем'єр-міністра в Качанівській колонії. Депутати вимагають кримінальної відповідальності співробітників пенітенціарної служби, а також надання необхідного лікування екс-прем'єру.

Нагадаємо також, що вчора керівники провладних фракцій звернулися до спікера Володимира Литвина з проханням закрити балкони третього поверху, в тому числі ложу преси, на період, коли пленарні засідання не ведуться через блокування парламентської трибуни. Дане прохання було виконане, проте після обурення журналістів керівництво Верховної Ради і фракцій більшості змушене було дати розпорядження відкрити ложу преси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини