RU

Близько 40 тисяч жителів Донбасу вже повернулися додому - ДСНС

15.09.2014, 11:59
Близько 40 тисяч жителів Донбасу вже повернулися додому - ДСНС - Фото
Фото: ЕРА
Жителі Донбасу, які були вимушені покинути свої будинки через терористів, почали повертатися назад. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Вперше за останні кілька днів спостерігається зменшення кількості переселених людей з районів проведення АТО. Йдеться про реверсне переміщення людей - жителі Сходу України повертаються додому. Так, за минулу добу в місця постійного проживання повернувся 2281 осіб, з яких значна частина саме в Донецьку область - 1863 людини. Всього, за даними Міжвідомчого координаційного штабу, в рідні будинки вже повернулося 39 тисяч 550 осіб", - зазначив голова ДСНС Сергій Бочковський.

За словами Бочковського, люди починають повертатися додому в зв'язку з поступовим відновленням інфраструктури зруйнованих міст і відновленням життєдіяльності на звільнених територіях.

"Найвищі показники реверсного переміщення зафіксовані саме з Києва - 23 тисячі 404 людини, Харківської області - 6021 осіб, Одеської- 2720 чоловік і Запорізької- 1475 чоловік. Інші регіони мають трохи нижчі показники, проте повернення людей фіксується з кожної області України", - зазначив він.

Незважаючи на повернення громадян додому, ще є люди, які на час залишають свої міста. "Якщо раніше ми фіксували за добу тисячі переміщених осіб, то за минулу добу з районів проведення АТО і тимчасово окупованоъ території АР Крим перемістився лише 391 осіб, з яких 109 дітей та 94 інваліди. Всього станом на сьогодні ми маємо 268 тисяч 520 переміщених осіб, що майже на три тисячі менше, ніж було 13 вересня - 271 тисяча 614 осіб", - розповів Бочковський.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини