"Більше він там працювати не може": Луценко про Холодницького

05.04.2018, 10:46
Юрій Луценко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Виходячи з того, що записав жучок в кабінеті глави САП, "дисциплінарні проступки є - і досить грубі", заявив генпрокурор

Методи роботи глави САП Назара Холодницького "не витримують критики з точки зору закону і кодексу етики". Про це виданню Цензор.нет сказав генеральний прокурор Юрій Луценко, відповідаючи на питання про гучну справу з прослуховуванням кабінету Холодницького.

"... Доречним буде процитувати слова Ситника (директор НАБУ, - ред.). Він сказав: всі ризики, які виникають у зв'язку із законодавчою проблемою "виконуючий обов'язки" САП, мізерні порівняно з тим, щоб продовжувати працювати з нинішнім главою САП... У кабінеті Холодницького зафіксовані слова і дії, після яких, з моєї точки зору, він більше там працювати не може", - заявив генпрокурор.

Луценко додав, що вони з Ситником вважають, що дисциплінарні проступки є - "і досить грубі".

Слухайте аудіо: "Ти віриш детективам?": З'явилися записи прослуховування Холодницького

При цьому глава ГПУ запевнив, що не може виконувати функції керівника САП.

"Я не маю права ні давати йому (главі САП, - ред.) вказівок, ні питати інформацію, ні, тим більше, відкривати-закривати справи. Вони виключно автономні... Генпрокурор в принципі не може керувати САП в разі зняття або відставки Холодницького", - підсумував він.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев