RU

Більше 60% українців бачать в Зеленському двигуна реформ

15.07.2019, 16:30
Більше 60% українців бачать в Зеленському двигуна реформ - Фото
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Найбільші надії щодо проведення реформ українці покладають на президента Володимира Зеленського (61,5%), майбутню Верховну Раду (46%) і на майбутній уряд (42%). Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Центром Разумкова.

Найчастіше двигуна реформ в Зеленському бачать виборці партії  Слуга народу (87%), Голосу (58%), Батьківщини (57%),  Опозиційної платформи - За життя (55%).

А ось виборці партії Європейська солідарність виявилися єдиними, хто не бачить в Зеленському двигуна реформ. Цією роллю вони наділяють майбутню Верховну Раду (50%), громадські організації та волонтерів (43%).

У Центрі Разумкова зазначили, що в минулі роки і президент, і уряд теж розглядалися громадянами як двигуни реформ, але зі значно меншими надіями - на рівні 25-35%.

Опитування проведене 13-20 червня 2019 року по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій, серед 2017 українців від 18 років і старше. Похибка не перевищує 2,3%. Замовник - посольство Нідерландів.

Згідно з останніми даними Центру Разумкова, якби дострокові парламентські вибори проходили в період з 5 по 11 липня, в Раду пройшли б п'ять партій, причому Слуга народу зібрала б більше 40% голосів тих українців, які визначилися з симпатіями і збираються голосувати.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини