RU

Білорусь. Головна суперниця Лукашенка уникла відповіді на питання про Крим

27.07.2020, 17:07
Білорусь. Головна суперниця Лукашенка уникла відповіді на питання про Крим - Фото
Світлана Тіхановська (Фото: EPA)

Кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тіхановська назвала питання про окупацію Криму "таким, що розколює суспільство" і ухилилася від прямої відповіді на нього, щоб "необережними словами когось не відштовхнути". Про це вона заявила в коментарі Медузі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Відповідаючи на питання журналіста про те, як Тіхановська "вирішила для себе питання Криму та Донбасу", кандидатка заявила: "Я розумію, що питання про Крим розколює суспільство. А мені не хотілося б необережними словами когось відштовхнути".

За словами Тіхановської, вона не політик, а її головне завдання - це "об'єднання всіх сил для зміни влади і проведення чесних виборів": "Ось на них вже зможуть висуватися політики, у яких будуть чітко визначені погляди, програми. І на чесних, вільних, абсолютно прозорих виборах білоруси зможуть вибрати собі нового керівника країни".

"Що стосується Донбасу, то там йде війна, і це жахливо. Люди не повинні гинути на війні. Я категорично проти війни", - заявила Тіхановська.

Відповідаючи на питання про те, чи потрібно боротися з русифікацією Білорусі, що сталася на рівні держави, Тіхановська сказала, що "це дуже тонке і болюче питання". Вона вважає, що його слід залишити "новому парламенту, обраному на чесних й справедливих виборах", проте особисто вона - "за відродження і розвиток білоруської мови і культури": "Ми не можемо втратити мову наших предків, мову нашого народу".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини