Білий дім залишив спроби скоротити військову допомогу Україні

31.01.2020, 12:05
Білий дім залишив спроби скоротити військову допомогу Україні - Фото
Володимир Зеленський і Дональд Трамп (Фото: прес-служба президента України)

Фінансування програми Держдепу збережеться в 2021 році на рівні $115 млн

Білий дім запропонує зберегти військову допомогу Україні на нинішньому рівні в бюджеті 2021 року, відмовившись від спроб скоротити фінансування програми Державного департаменту. Про це повідомляє Washington Post з посиланням на представника бюджетного управління.

Допомога Україні проходить через дві програми, одну з яких адмініструє Пентагон, а іншу - Держдеп. У двох попередніх бюджетних пропозиціях адміністрація президента США Дональда Трампа намагалася скоротити програму Держдепу на $20 млн. В обох випадках Конгрес відмовляв адміністрації.

Два джерела WP повідомили, що в бюджетному запиті, який повинен бути опублікований 10 лютого, Білий дім знову збирався урізати допомогу Україні, але на запити WP бюджетне управління Білого дому відповіло, що ніякі скорочення не пропонувалися, а програма Держдепартаменту з допомоги Україні збережеться на рівні $115 млн.

Програма Пентагону також залишиться на колишньому рівні фінансування - $250 млн.

WP зазначає, що відмова від скорочення фінансування сталася на тлі розгляду в Сенаті імпічменту Трампа, в центрі якого - заморозка військової допомоги Україні влітку 2019 року нібито з метою натиснути на президента Володимира Зеленського і змусити його оголосити про розслідування проти політичного суперника Трампа.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?