11.03.2019, 16:31

Білецький заявляє, що Порошенко хоче його смерті

Білецький заявляє, що Порошенко хоче його смерті - Фото

Ніяких доказів цього депутат не надав, заявивши, що дана інформація "інсайдерська"

Лідер партії Національний корпус, депутат Андрій Білецький, заявив, що президент Петро Порошенко нібито готує фізичне усунення лідерів "азовського руху" і розпуск полку Нацгвардії Азов. Про це Білецький сказав сьогодні на прес-конференції.

Лідер Нацкорпуса зібрав журналістів, щоб прокоментувати недавні зіткнення націоналістів з поліцією на Банковій в Києві й на мітингу президента в Черкасах.

За словами Білецького, Нацкорпус виступив проти "тієї клептократичної системи, яку побудував в оборонній сфері президент Порошенко".

На це, за "інсайдерською інформацією" Білецького, Порошенко нібито вирішив відповісти "так само, як і попередній режим: посадками, репресіями, погрозами".

"І якщо вони будуть йти цим шляхом, то зі стовідсотковою впевненістю говорити, що вони і закінчать так, як попередній режим", - сказав Білецький.

За словами депутата, проти Нацкорпуса хочуть відкрити справу як проти злочинної організації.

"Здійснюється великий тиск на ДБР. Вчора йшли, торги, виклики ДБР-івців в Адміністрацію президента з тим, щоб відкрити справу щодо злочинної організації. Тобто тепер Національний корпус, колишні азовці і так далі будуть злочинною організацією", - сказав Білецький.

Також він заявив, що президент нібито має намір розпустити полк Азов.

"Порошенко так само має намір мстити... полку Азов. Зараз ведеться активна розробка питання, як розпустити (полк Азов)", - сказав Білецький.

Крім того, за словами націоналіста, влада готує фізичне усунення лідерів "азовського руху".

"Вони також готують фізичні напади і всерйоз говорять про фізичне усунення лідерів руху... Замовником цієї історії виступає Порошенко, виконавцем виступає Віктор Кононенко з псевдо Латиш, це співробітник СБУ...", - заявив Білецький.

При цьому Білецький в поліцію з приводу нібито підготовки замаху на нього не звертався.

"Поки таких звернень з боку Білецького до нас не надходило. Якщо він вважає такі заклики на його адресу реальними, то ми приймемо, ми відповідно зареєструємо, і дійсно буде провадження у погрозі вбивством або насильством", - у коментарі Укрінформу  заявив заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе.

9 березня в Черкасах відбулися зіткнення представників Національного корпусу з поліцією під час візиту до міста президента  Петра Порошенка. Постраждали 15 правоохоронців, порушено кримінальну справу за хуліганство. Глава МВС Арсен Аваков  сказав, що "будь-якому гніву є розумні межі", а дії Нацкорпуса назвав "неприпустимими".

У цей же день під час акції біля будівлі Адміністрації президента в Києві були поранені троє правоохоронців.

У партії Блок Петра Порошенка Солідарність заявляють, що за зіткненнями Нацкорпуса з поліцією 9 березня в Черкасах "стоять проросійські реваншисти і олігархи-втікачі".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.