Біблійні мотиви: "смерть" і "воскресіння" Бабченка в карикатурі

31.05.2018, 12:21
Біблійні мотиви:
Аркадій Бабченко (фото - LIGA.net)

"Вбивство" Аркадія Бабченка в Києві виявилося інсценуванням, придуманим правоохоронцями для упіймання організаторів реального замаху на журналіста, яке, як стверджують в СБУ, замовили російські спецслужби. Штатний карикатурист німецького інформагентства Deutsche Welle Сергій Йолкін створив на цю тему кілька робіт - до і після того, як громадськість дізналася про інсценування.

Одна з них, яку складно назвати карикатурою, з'явилася на сторінці DW у Facebook з коротким підписом "У спину ..." буквально за годину до "воскресіння" Бабченка.

Ілюстрація: Сергій Йолкін / DW

В іншій вчорашній карикатурі Йолкін зобразив типові відмовки Кремля на звинувачення в організації гучних вбивств і замахів на його опонентів.

Ілюстрація: facebook.com/sergey.elkin1

А сьогодні, коли вже всі знають про інсценування вбивства Бабченка, карикатурист поекспериментував на тему "біблійних мотивів" в цій неймовірній історії.

Ілюстрація: Сергій Йолкін / DW

29 травня 2018 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що невідомий вистрілив в Бабченка в його київській квартирі і журналіст помер по дорозі в лікарню. Поліція опублікувала фоторобот підозрюваного. На наступний день з'ясувалося, що вбивство було інсценуванням: Бабченко з'явився на брифінгу СБУ. Глава спецслужби Василь Грицак заявив, що реальний замах на Бабченка замовили в РФ і для упіймання організаторів силовики пішли на інсценізацію. Ймовірного організатора вбивства затримали в Києві.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента