RU

Безвізовий режим: в Брюсселі Шульц назвав причини затримки

24.11.2016, 13:42
Безвізовий режим: в Брюсселі Шульц назвав причини затримки - Фото
Мартін Шульц
Президент Європейського парламенту Мартін Шульц заявив, що безвізовий режим для України залежить від здатності країн-членів ЄС домовитися з приводу механізму тимчасового призупинення дії Шенгену з третіми країнами. Про це він заявив сьогодні журналістам перед початком 18-го саміту Україна-ЄС в Брюсселі, повідомляє УНІАН.

"У Європейському парламенті ми зробили все можливе, щоб прискорити прийняття рішення. У Європарламенті ми готові. Ми підготували все, ми навіть проголосували у відповідних комітетах, з одного боку, лібералізацію візового режиму, з іншого - так званий механізм призупинення. Все, що висить, висить тут, в Раді, а не в Європарламенті. Я сподіваюся, що держави-члени знайдуть рішення", - сказав Шульц.

Відповідаючи на питання про те, що рішення з приводу механізму тимчасового призупинення безвізового режиму блокує Франція через майбутні вибори, президент ЄП зазначив, що, за його інформацією, зауваження до механізму надання має не тільки Франція, але й Бельгія, Німеччина, Італія та інші країни.

"Так що це не залежить від результатів виборів у Франції. Це залежить від здатності держав-членів, нарешті, домовитися", - підкреслив він.

Шульц під час зустрічі має намір підняти питання ратифікації Угоди про асоціацію України-ЄС, яка була припинена через референдум в Нідерландах.
"У Нідерландах Угода про асоціацію ще не ратифікована. Тому ми повинні говорити не тільки про лібералізацію візового режиму, але й про введення в дію Угоди про асоціацію", - підкреслив президент ЄП.

У Брюсселі сьогодні, 24 листопада, відбудеться 18-й саміт Україна-ЄС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини