RU

Безвізовий режим: ЄС проконсультує по законодавчій частині

18.11.2016, 11:52
Безвізовий режим: ЄС проконсультує по законодавчій частині - Фото
Павло Клімкін
Три ключові інституції ЄС визнали, що Україна відповідає всім критеріям для безвізового режиму. Залишилося відпрацювати механізм реагування на міграційні ризики. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає кореспондент ЛІГА.net.

"На сьогодні Європейська комісія ухвалила політичне рішення про відповідність України всім критеріями безвізового режиму. Те саме зробив і Європарламент, ухваливши рішення в комітеті внутрішніх справ. Вчора третя інституція Євросоюзу прийняла таке ж рішення", - сказав він.

Клімкін зазначив, що тепер почнуться консультації, як законодавчо буде запропоновано надати Україні безвізовий режим.

Глава МЗС нагадав, що тривають консультації між Європарламентом і країнами-членами ЄС за механізмом реагування на міграційні ризики.

"Як тільки цей механізм буде схвалений - а є ознаки того, що дискусії з цього приводу просуваються - ми просунемося вперед щодо безвізового режиму", - сказав він.

17 листопада комітет постійних представників країн ЄС від імені Ради ЄС досяг домовленості щодо позиції на переговорах щодо лібералізації візового режиму для України.

17 листопада в Європейському Союзі погодили процес щодо лібералізації візового режиму для України, зокрема надати громадянам України безвізовий в'їзд до країн ЄС на термін перебування до 90 днів протягом 180-денного періоду.

Рада ЄС вважає, що набуття чинності лібералізації візового режиму для України має бути одночасно зі вступом в силу нового механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами. На підставі цього мандата керівництво Ради почне переговори з Європейським парламентом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини