RU

Безулик ніхто не попереджав, що на Інтер прийде Фірташ

04.02.2013, 17:14
Безулик ніхто не попереджав, що на Інтер прийде Фірташ - Фото
Анна Безулик (фото - прес-служба Інтера)
Ведуча нового політичного ток-шоу Справедливість на Інтері Анна Безулик стверджує, що її ніхто не попереджав про прихід на канал нового власника, але вона до цього готова. Про це Безулик заявила в інтерв'ю Телекритиці.

Відповідаючи на запитання, чи попереджали її про можливу зміну власника (в п'ятницю компанія Фірташа купила акції Інтера у  Хорошковского, - ред.) і топ-менеджменту каналу, Безулик сказала: "Я підписувала контракт з каналом, а не з власником. Ніяких попереджень, очевидно, бути не могло... Але я чудово розумію за власним професійному досвіду, що власники, менеджмент і редакційна політика каналом мають властивість змінюватися".

На питання, що після зміни власника буде з її ток-шоу, Безулик відповіла: "У моєму житті були закриття телеканалу, декретна відпустка, зміна власників телеканалу, повна зміна редакційної політики, закінчення контракту без продовження, закінчення з продовженням. Тобто ситуація штатна, я готова до всіх можливих варіантів".

Нагадаємо, в п'ятницю компанія KH Media limited, що належить Хорошковському, уклала угоду про продаж 100% акцій Inter media group limited за $ 2,5 млрд. Покупцем групи виступила компанія GDF Media limited Фірташа. Слід зазначити, що сума операції, названа прес-службою Інтера, виглядає неправдоподібною і політизованою. Журнал Корреспондент у листопаді 2012 року оцінив активи Фірташа в $3,2 млрд., а медіа-активи Хорошковського - в $395 млн. Навіть якщо Хорошковський запропонував купити групу за $2,5 млрд. (допустимо, включивши якийсь політичний мультиплікатор) і Фірташ погодився, то останньому знадобився б грандіозний розпродаж свого бізнесу.

Досьє на Анну Безулик


Досьє на телеканал Інтер


Читайте
докладніше: Дорога передача. Навіщо Фірташ витратив на Інтер $2,5 млрд.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини