RU

Безулик і Кисельов повернуться в ефір Інтера, - Безлюдна

21.05.2013, 17:27
Безулик і Кисельов повернуться в ефір Інтера, - Безлюдна - Фото
Ганна Безлюдна

Телеведуча Ганна Безулик повернется до ефіру канала Інтер в новому сезоні з новим проектом. Про це в інтерв'ю Главкому розповіла директор з розвитку компанії Inter Media Group Ганна Безлюдна.

"Невдячна справа розкривати всі деталі заздалегідь. Це неправильно, зважаючи на високу конкуренцію в нашому бізнесі. Можу лише сказати, що це буде не політичний проект і не розважальний", - зазначила Безлюдна.

За словами Безлюдної, вона "завжди була високої думки як про ведучу, професіонала". "Упевнена, її новий проект має бути успішним. Важливим є формат, який підходить ведучому. Немає універсальних ведучих, як і немає всеїдного глядача. Про це треба дуже добре пам'ятати і продюсеру, і людям, які приймають рішення", - додала вона.

Крім того, повідомила Безлюдна, на Інтері може з'явитися програма з
Євгеном Кисельовим. Відповідаючи на запитання, чи планує Кисельов "повернутися в кадр", Безлюдна відповіла ствердно. "Але я не хочу говорити за нього", - зазначила вона.

"Він - директор Національних інформаційних систем. У цій якості Євген Олексійович відповідає за інформаційне та суспільно-політичне мовлення каналу Інтер", - додала Безлюдна.

Досьє на Ганну Безулик

Досьє на Євгена Кисельова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини