RU

Безсмертний вийшов з переговорів в мінському форматі

28.04.2016, 14:29
Безсмертний вийшов з переговорів в мінському форматі - Фото
Роман Безсмертний
Представник України в політичній підгрупі на переговорах в мінському форматі Роман Безсмертний  в четвер повідомив іншим сторонам, що виходить з переговорів. Про це Безсмертний розповів в інтерв'ю Європейської правді.

"Я вирішив для себе і поінформував всіх причетних - від тих, хто бере участь в технологічному забезпеченні процесу, і до президента, - що завершую цей етап у своєму житті", - зазначив Безсмертний.

За його словами, до складу підгрупи був введений новий представник України Ольга Айвазовська. Очікується, що вона прийме функції, які виконував Безсмертний. "Зараз все сконцентровано навколо виборів, де вона є фахівцем", - пояснив політик.

Політик також зізнався, що мав певні суперечності з Петром Порошенком. "У нас було кілька розмов, про які я не знаю, чи були вони приємні для президента, але для мене вони були неприємними. І виходячи з аналізу ситуації, що склалася і підходів до вирішення питань по Донбасу".

"Технічно я мав всю необхідну інформацію... Але є прогалини в питаннях, пов'язаних зі стратегічною метою. А це впливає на тактику поведінки за столом переговорів", - розповів він про проблеми при роботі групи.

Безсмертний був представником України в політичній підгрупі - саме він вів переговори про умови виборів на окупованих територіях і про можливість або неможливість внесення змін до Конституції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини