RU

Безсмертний заявляє, що Україна може залишитися без Президента

05.02.2010, 13:55

Заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний заявляє, що при використанні певних технологічних прийомів новообраний Президент України тривалий час не зможе прийняти присягу в Верховній Раді і, отже, політичної фігури Президента в Україні взагалі може не бути. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Р.Бессмертного, крім технологічних прийомів, які можуть затягнути визначення переможця, є і чимало таких, які не дозволять новому главі держави прийняти присягу. "На сьогодні є тисяча можливостей не тільки не встановити результати виборів, а й не прийняти присягу навіть оголошеним і обраним Президентом", - зазначив він.

Р.Бессмертний пояснив, що це можливо шляхом зриву засідання Верховної Ради, оскільки, згідно з Конституцією, присяга новим Президентом приймається на пленарному засіданні парламенту.

"Подивіться, як воно відбувається і скільки може Президент приймати присягу. Я прогнозую, що ситуація може розвиватися від провалу самого дня голосування до того, що може трапитися так, що політичної фігури Президента в Україні взагалі може не бути", - наголосив він.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини