RU

Безсмертний розповів подробиці зустрічі із Зеленським

29.07.2019, 11:46
Безсмертний розповів подробиці зустрічі із Зеленським - Фото
Роман Безсмертний (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний  заявив, що на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, яка відбулася перед поїздкою до Мінська, обмінювалися думками. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Лівий берег.

"Зустріч відбулася. Ми обмінялися думками. По-перше, я побачив перед собою людину, яка щиро хоче зрозуміти, що таке мінський процес, щиро хоче вирішити цю проблему і вже пробує робити перші кроки. Але далі - стоп. Він розуміє, що треба ще володіти матчастиною", - зазначив Безсмертний.

За його словами, по-друге, у Зеленського є розуміння того, про що він "говорив останні чотири роки: головне - це люди". "Люди, які всім цим займаються", - уточнив він.

Відповідаючи на питання, чи склалося, враження, що президент не повністю володіє ситуацією, Безсмертний сказав: "Не в повній мірі. Так, у нього є внутрішнє бажання вирішити проблему війни. Але для того, щоб її закінчити, потрібні люди, які розуміють, як це можна зробити і кому він доручить це зробити".

Говорячи про те, чи може президент довіряти призначеному переговірнику в плані Мінська, Безсмертний сказав: "Знаєте, у нього дуже втомлені очі. Я відчув цю колосальну перенасиченість інформацією. Я бачив, як йому важко розкладати все це по поличках. Я бачив, як його переповнюють емоції - йому хочеться все змінити ".

Безсмертний також рекомендує найближчому оточенню президента утримуватися від гучних заяв про війну в Донбасі.

"Треба сказати: хлопці, мовчіть півроку, почитайте підручники, розберіться в ситуації, організуйте роботу, запросіть для діалогу, поговоріть, як воно повинно бути зроблено. Вони побігли зараз же говорити, а тут дивишся - а воно не клеїться разом", - вважає Безсмертний.

18 липня Безсмертний заявив, що довіра сторін на переговорах в Мінську - мінімальна, і в окремих підгрупах діалог був "на межі зриву".

Читайте також: Безсмертний розповів, як організувати роботу ТКГ в Мінську

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини