Безсмертний: Реванш проросійських сил вже був і зараз можливий

16.08.2018, 17:20
Безсмертний: Реванш проросійських сил вже був і зараз можливий - Фото
Роман Безсмертний (Фото: Liga.net)

Активність Віктора Медведчука - один з фрагментів інформаційної інтервенції Росії. Може свідчити про підготовку реваншу проросійських сил

Про це в інтерв'ю LIGA.net сказав український політик, екс-представник України в Тристоронньої контактній групі в Мінську Роман Безсмертний.

"Це схоже на промацування суспільної думки, як люди відреагують на його активність", - вважає політик.

Імовірність реваншу проросійських сил в Україні на виборчий період може стати реальністю. "Він можливий. У 2010 році я думав, що після щеплення Помаранчевою революцією зворотний відлік неможливий. Але помилявся. Його створили руками такі, як Медведчук", - говорить Безсмертний.

Росія продовжує фінансувати частину українського істеблішменту. Кого саме - Безсмертний не уточнив - у нього немає доказів. На його думку, Кремль може зробити ставку на будь-якого з кандидатів на президентських виборах.

Для того, щоб уберегтися від цього сценарію, українці повинні розібратися самостійно, хто на цей раз буде "рукою Москви", говорить політик.

Читайте повну версію інтерв'ю: Безсмертний: Кремлю не вдалося поколупатися в нашій Конституції

Також Безсмертний розповів, що в 2013 році їздив в Москву для спілкування з представниками Кремля зі звільнення Юрія Луценка з української в'язниці. На цій зустрічі йому пропонували взяти шефство над Віктором Медведчуком та іншими проросійськими політиками. Безсмертний відмовився: "Я тоді сказав своїм візаві, що я не годжуся нікого підганяти".

Безсмертний впевнений, щоб остаточно відкинути тезу про країну, яка не відбулася, треба перезаснувати державу, посиливши державні інститути.

Крім того, політик повідомив, що за його інформацією, в Кремлі пропонували політичним втікачам вибрати одного представника для відновлення діяльності. У певний період ставили на Миколу Азарова, але це нічим не закінчилося.

Як відомо, соціологія прогнозує, що партія "За життя", куди увійшов Медведчук, має прохідний рейтинг в наступне скликання парламенту.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам