RU

Безсмертний: Кучма готував мене очолити делегацію в Мінську

15.08.2019, 12:25
Безсмертний: Кучма готував мене очолити делегацію в Мінську - Фото
Роман Безсмертний (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Колишній парламентер Роман Безсмертний заявив, що його відносини з главою української делегації в тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою  можна охарактеризувати як "абсолютно рівні". Про це він сказав в інтерв'ю Главкому.

Відповідаючи на питання, чи спілкувався він з Кучмою після свого звільнення, Безсмертний сказав: "Ми спілкувалися за кілька хвилин до того, як в ЗМІ з'явилася ця інформація. Думаю, що зустрінемося в найближчі дні й дізнаюся його думку".

При цьому Безсмертний уточнив, що у нього з Кучмою - "абсолютно рівні відносини".

"Він прекрасно знає: коли є проблеми, я скажу прямо. Він також прекрасно знає: коли виникне небезпечна ситуація, я буду захищати українську позицію, захищати нашу позицію в мінському процесі. Тобто відносини зараз рівні, хоча різні історії в цих відносинах були. У нас є взаємоповага", - підкреслив Безсмертний.

Говорячи про те, чи допускає він ситуацію, що Кучма міг попросити про його звільнення через можливі ​​професійні ревнощі, Безсмертний відповів: "Не виключаю жодного варіанту. Хоча деякі факти свідчать про те, що Леонід Данилович готував мене до того, щоб я очолив делегацію в Мінську. Принаймні, така розмова з ним у мене була".

"Я на багато тем спілкувався з Леонідом Даниловичем. Ще раз повторюся, у нас різні відносини були, і вони були абсолютно відвертими", - додав Безсмертний.

  • 13 серпня 2019 року президент звільнив Безсмертного.
  • Прес-секретар президента Юлія Мендель повідомила, що Зеленський відсторонив Безсмертного від участі в мінській переговорній групі тому, що Кучма і команда президента формують "найбільш ефективну команду" для переговорів в Мінську.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини