Безконтрольна ділянка кордону не завадить інтеграції з ЄС - МЗС

20.10.2015, 14:05
Безконтрольна ділянка кордону не завадить інтеграції з ЄС - МЗС - Фото
2016af81dd4a7351a09525b8c56f22ff.jpg

Тимчасово непідконтрольна Києву ділянка кордону на сході країни не перешкодить процесу отримання безвізового режиму з ЄС, переконаний глава МЗС

Відсутність контролю над ділянкою українсько-російського державного кордону не стане перешкодою для отримання безвізового режиму з Євросоюзом. Про це повідомив сьогодні міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає кореспондент  ЛІГА.net.

"Що стосується контролю над кордоном, то, звичайно, контроль над кордонами є критичним. Ви знаєте, що логіка мінського процесу включає як обов'язковий елемент відновлення контролю над всією ділянкою українсько-російського кордону. Але це не заважає нам просуватися в рамках безвізового режиму і, звичайно, формальні процедури щодо оформлення кордону, я маю на увазі демаркацію, не є проблемою і перешкодою для безвізового режиму", - підкреслив міністр.

Він додав, що процес демаркації кордонів сьогодні продовжується, як на українсько-російській, так і на українсько-білоруській ділянці.

Крім того, Клімкін зазначив, що в Євросоюзі немає побоювань щодо міграційного потоку з України.

"Ніхто не вважає в Брюсселі, що з моменту введення безвізового режиму Європейському союзу загрожує міграційний потік з України. Тим більше всі чудово розуміють, що багато українців сьогодні вже працюють за кордоном і знайшли варіант з фіксації свого статусу. Таким чином, міграційна проблема і загроза в цьому сенсі не існує", - сказав він.

Глава МЗС також відзначив, що спілкувався на цю тему з як зі своїми колегами з зовнішньополітичних відомств інших країн, так і з міністрами внутрішніх справ країн ЄС. "У цьому сенсі Україну як проблему ніхто не розглядає", - резюмував він.

Читайте також: В ЄС стали менше відмовляти українцям у видачі віз

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев