RU

Бездомними депутатами заселять три готелі Києва

03.12.2012, 16:59
Бездомними депутатами заселять три готелі Києва - Фото
73f07dda3ad2efd4ec9c5e3bdbf6651f.jpg
Робоча група з організації роботи нового скликання Верховної Ради прийняла рішення розселити новообраних депутатів у готелях. Оскільки житла потребують на 30-40 осіб більше, ніж у парламенті шостого скликання, додатково з бюджету на це буде потрібно 12 млн.грн. - тобто 33-35 млн.грн. в рік. Про це на засіданні групи повідомив народний депутат від Комуністичної партії України Валентин Матвєєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в готелі "Київ" пропонується поселити депутатів від Партії регіонів, УДАРу, Батьківщини і Компартії. В "Україні" будуть жити депутати від ВО Свобода і позафракційні депутати. Частина позафракційних депутатів будуть розміщені в готелі "Національний", в якому на номери доведеться ще й доплачувати.

Матвєєв зазначив, що кількість "бездомних" іногородніх депутатів, за інформацією політичних сил, становить: у Партії регіонів - 86, в Батьківщині - 43, в КПУ - 20, в партії УДАР - 19, у ВО Свобода - 27. Крім того, в готелях будуть розміщені 20 самовисуванців. Всього, за словами Матвєєва, необхідно 216 місць в готелях.

Комуніст уточнив, що ще не всі депутати визначилися з тим, чи потрібно їх поселяти в готелі.

У готелі "Київ" вартість одномісного номера складає 400 грн., двокімнатного - 450 грн. на добу, в "Україні" - 415 грн. і 515 грн. У готелі "Національний" однокімнатний номер коштує 600 грн., при цьому 500 грн. буде компенсуватися, а 100 грн. депутат повинен буде доплатити зі своєї кишені.

Матвєєв також повідомив, що прийнято рішення двомісні номери надати, перш за все, депутатам-жінкам, а також депутатам, у яких є члени родини з особливими потребами, наприклад, інваліди.

У готельних номерах відмовлять тим депутатам, які заходять в парламент не в перший раз і вже в свій час отримали квартири від Верховної Ради України. Як підкреслив спікер ВР Володимир Литвин, мова йде тільки про розселення депутатів у готелях, а не про виділення їм квартир. "Квартир немає і не буде в осяжній перспективі", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше голова регламентного комітету Верховної Ради шостого скликання регіонал Володимир Макеєнко повідомив, що  близько 180 новообраних депутатів  від різних політичних сил написали заяви про надання житла в Києві. При цьому готель "Київ", де розміщують депутатів, за словами Макеєнка, може надати житло лише 85 депутатам.

Пізніше партії Батьківщина і УДАР заявили, що їхні депутати відмовляються від квартир.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини