RU

Без'ядерну Україну поставили в приклад іншим державам

09.09.2013, 15:22
Без'ядерну Україну поставили в приклад іншим державам - Фото
Фото: ЕРА
Приклад України заохочує світ до відмови від ядерних випробувань, заявив у Києві виконавчий секретар підготовчої комісії Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань Лассіна Зербо.

"Україна показала прекрасний приклад того, як можна і потрібно відмовитися від ядерного потенціалу на шляху до глобального роззброєння і миру... Нам потрібен голос України для переконання інших держав долучитися до договору", - сказав він, передає Укрінформ.

За словами Зербо, серед країн, які підписали договір і "сказали своє тверде ні ядерних " , в даний час є вісім держав  документ не ратифікували. "Ми працюємо над тим, щоб переконати ці держави про те, що приєднання до договору зробить позитивний внесок у питання національної, а також глобальної безпеки", - додав він.

Зербо підкреслив, що Україна займає стратегічну позицію між західним і східним світом і показує позитивний приклад того, як треба рухатися на шляху відмови від ядерного озброєння до глобального світу і безпеки. "Україна вказує шлях глобальної спільноти" , - додав він.

Виконавчий секретар Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань Зербо перебуває з візитом в Україні 8-10 вересня на запрошення міністра закордонних справ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини