RU

Берназюк заявляє, що сьогодні Тимошенко має намір передати низку підприємств Кремлю

10.09.2008, 13:15

Представник Секретаріату Президента Ян Берназюк пов'язує рішення Кабінету Міністрів України (КМУ) не пустити його на сьогоднішнє засідання уряду з тим, що на цьому засіданні КМУ розглядатиме питання, які стосуються передачі низки підприємств російським інвесторам. Про це він заявив сьогодні журналістам.

"Я вважаю, це пов'язано з чотирма питанням, де простежується чіткий кремлівський слід", - заявив Я. Берназюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Я. Берназюка, стоїть питання про передачу з Фонду держмайна під управління Міністерства промислової політики України таких підприємств, як "Турбоатом", "Сумихімволокно", "Каскад" та інших зі спробою в майбутньому передати їх російським інвесторам. Крім того, за словами Я. Берназюка, на засіданні КМУ вирішуватиметься питання роздачі 85 спеціальних дозволів на видобуток корисних копалин без конкурсів та тендерів.

Також Я. Берназюк заявив, що Міністерству промислової політики України передається право визначати підприємства гірничо-металургійного комплексу (ГМК), які звільняються від сплати цільової надбавки на газ, а також право визначати підприємства ГМК, які без аукціонів здійснюватимуть розробку коксуючого вугілля та залізняку.

Нагадаємо, що трохи раніше Я. Берназюк заявив. "Попереджень не було. Мені сказали - залиште приміщення". За його словами, його не пускають за особистим дорученням Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, оскільки тепер Президент має звертатися із проханням про те, щоб представникам Секретаріату Президента дозволили бути присутніми на засіданні КМУ. Це передбачено змінами до Закону про КМУ, внесеними парламентом 2 вересня 2008 р. Однак документ ще не підписано главою держави.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини