RU

"Беркут" відпустив протестуючих, затриманих біля Межигір'я

15.04.2013, 11:12
f204ea9c345d3f476e205b2ceb1f19cb.jpg
Правоохоронці відпустили затриманих активістів Демократичного альянсу, яких раніше затягли в автозак на акції перед резиденцією президента України Віктора Януковича в Межигір'ї.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після півгодинних переговорів активістів ДемАльянсу та народного депутата Лесі Оробець з начальником Вишгородського РУВС, той дав команду відпустити затриманих. Разом з тим, кілька десятків акції залишаються заблокованими Беркутом. Учасники акції кажуть, що вони закінчили свій захід і просять правоохоронців розступитися, щоб вони змогли піти додому. Тим не менш, Беркут не розступається, посилаючись на відсутність наказу керівництва.

Після того як до резиденції приїхав начальник УМВС Київської області, Оробець зажадала у нього звільнити оточених людей. Після нетривалих консультацій той дав наказ відпустити учасників акції.

У розмові з журналістами сільський голова села Нові Петрівці Родіон Старенький визнав, що правоохоронців викликав він, оскільки, на його думку, учасники акції порушили громадський порядок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини