RU

Беркут: Бізнес-імперії всередині Партії регіонів пустили під ніж

20.04.2012, 17:36
Беркут: Бізнес-імперії всередині Партії регіонів пустили під ніж - Фото
Ігор Беркут
Партія регіонів почала "пускати під ніж" бізнес-імперії своїх же олігархів. Про це сьогодні в ході  інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив лідер партії Велика Україна Ігор Беркут.

"Ще в 2010 році я і Роман Василишин написали статтю "Свої проти своїх"... Це був прогноз на політичне життя до 2013 року, який багато в чому виправдався: як те, що Тимошенко буде сидіти у в'язниці, так і те, що після розгрому бізнесу опозиції при спадаючому економічному тренді почнеться різанина уже всередині політично панівного клану ", - нагадав Беркут.

За його словами, зараз на очах всього суспільства відбувається те, що раніше важко було уявити: "під ніж" йдуть вже бізнес-імперії всередині Партії регіонів.

"Наприклад, такі як вбивство великого підприємця в Дніпропетровську (Геннадія Аксельрода, - ред.), наліт податкової на офіси Пінчука, публікації списків офшорів, через які працюють олігархи, обтрушування великого луганського бізнесу на користь донецького, включаючи бізнес-імперію колишнього губернатора й одного із засновників Партії регіонів (швидше за все, мається на увазі лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, - ред.). На довгій дистанції це призведе до звалювання державних інститутів", - вважає він.

Беркут констатував, що правоохоронні органи в цій тільки маневрують між клановими сутичками й "займаються рейдерством на користь панівного угруповання на своїй території".

Більше запитань і відповідей на них - на сторінці інтернет-конференції >>>
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини