RU

Беркут: Україна не уникне союзу з Росією і Білоруссю

20.05.2009, 15:29

Україна змушена буде піти на створення грошового і політичного союзу держав на пострадянському просторі. Про це заявив лідер партії "Велика Україна" Ігор Беркут під час Інтернет-конференції у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), відповідаючи на питання, як він ставиться до відновлення союзної держави (Україна, Білорусь, Росія).

"В наступному десятиріччі буде нікуди діватися від необхідності відтворення союзу.., оскільки з'ясується, що жодна держава окремо не має достатнього запасу конкурентності і необхідної потужності", - зокрема, відзначив І.Беркут.

За його словами, повторити Радянський Союз країнам, звичайно, не вдасться, оскільки "це була інша епоха". "З іншого боку, мова не йде про підкорення Києва Москві. Тому Україна, залишившись осторонь європейських процесів, змушена буде шукати можливість для виживання і збереження хоча б того, що було зроблено в УРСР", - вважає лідер партії "Велика Україна".Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини