RU

Беркут: Головною проблемою Януковича стане він сам

19.02.2010, 14:50

Головним завданням Віктора Януковича на посту Президента буде переступити через себе і почати війну з олігархічним оточенням. Про це сьогодні під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив лідер партії "Велика Україна" Ігор Беркут.

Зокрема, відповідаючи на питання аудиторії, що чи хто буде головною проблемою В.Януковича найближчі п'ять років, І.Беркут сказав: "Проблемою В.Януковича буде він сам. Для того щоб отримати підтримку більшості населення України, він повинен переступити через себе і не ставати вельможним паном, почати війну на поразку з навколишніми його олігархічними колами".

На думку І.Беркута, це набагато важче, ніж вживати непопулярних заходів щодо населення. "Але якщо народ побачить, що Янукович не на словах, а на справі знищує систему олігархічного правління в Україні, він отримає і 60%, і 70% голосів", - наголосив він.

Детальніше ознайомитися з питаннями, що надійшли до І.Беркуту від аудиторії порталу ЛІГА.net, а також з відповідями на них можна тут>>>

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада підтримала дострокове припинення депутатських повноважень народного депутата від Партії регіонів В. Януковича. За постанову N6093 проголосували 242 депутати. Проект був поданий у зв'язку з особистою заявою В.Януковича.

Наступного четверга, 25 лютого, у Верховній Раді відбудеться урочисте засідання, присвячене інавгурації Президента В.Януковича.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини