RU

Березовський впевнений, що "сліди отруєння Ющенка ведуть до Путіна"

20.10.2009, 11:14

Російський бізнесмен Борис Березовський стверджує, що у справі про отруєння Президента України Віктора Ющенка "сліди злочину ведуть в Кремль".

"Абсолютно очевидно - і тому є маса фактів, що сліди злочину ведуть в Кремль до товариша Путіна. А Ющенко не спроможний довести цю історію до кінця. Йому кажуть, що він чи не сам себе отруїв або Березовський, а він, маючи масу фактів… Якщо він себе не може захистити в цій історії, то як же він може захистити інших", - сказав Б.Березовський, якого цитує газета "Сегодня".

"Я й сам свідчив українській прокуратурі і з їхніх питань зрозумів, що вони далеко просунулися у розслідуванні. Мені здається, що ця справа штучно гальмується вгорі. Може, у Ющенка є якісь зобов'язання перед людьми, які тримають його на короткому поводу?", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше Президент України заявив, що люди, які організували отруєння кандидата в президенти В.Ющенка, вже давно живуть в Москві. "Люди, які безпосередньо організували моє отруєння, перебувають вже чотири роки у Москві. Я тричі звертався до Президента Росії і просив, щоб їх допитали українські слідчі. Слідчі готові провести допит у нашому Посольстві в Москві. До підозрюваних належать колишній заступник глави СБУ, кухар і особа з обслуговування. Ці всі люди знаходяться у Москві", - зокрема, заявив В.Ющенко.

В.Ющенко відчув різке погіршення здоров'я у вересні 2004 року під час президентської кампанії. Його було шпиталізовано в австрійську клініку, де було встановлено, що у його організмі присутня найсильніша отрута - діоксин. На даний момент він на 95% виведений з організму В.Ющенко.

Отруєння Віктора Ющенка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини