RU

Березовець: Група Фірташа намагається вийти з-під удару із Заходу

10.12.2012, 16:01
Березовець: Група Фірташа намагається вийти з-під удару із Заходу - Фото
Тарас Березовець (фото - polittech.org)
Група Дмитра Фірташа намагається вийти з-під удару із Заходу в умовах погіршення репутації  Віктора Януковича в світі. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів політтехнолог  Тарас Березовець.

"Формат відносин між стародонецькими і групою Хорошковського-Фірташа-Льовочкіна складається не кращим чином. Фірташ не зміг провести в Раду достатню кількість своїх депутатів. Сьогодні він змушений вирішувати питання виживання. Його головний політичний актив - Сергій Льовочкін - в будь-який момент може позбутися посади голови Адміністрації президента України", - говорить Березовець.

Він звертає увагу на створену громадську раду при телеканалі Інтер, яка, серед іншого, буде моніторити якість новинного контенту на каналі. "Ця рада створюється при фактичній підтримці фонду Сороса, що раніше було абсолютно немислимо. Очевидно, що мета цих та інших дій групи аналогічна тій, яку переслідував свого часу Віктор Пінчук, який фінансував створення Ялтинської стратегії - отримати прикриття на Заході у випадку несприятливих подій в Україні", - говорить експерт.

"Несприятливий сценарій вельми можливий. Фірташ розуміє, що зростаюча напруженість у відносинах із Заходом призведе до тиску на всі олігархічні групи, які вважатимуть стовпами режиму Януковича. Він розуміє, що удар буде завдано саме по цих групах, тому змушений шукати інший шлях, який відрізняється від інших груп в оточенні президента", - говорить Березовець.

Досьє на Тараса Березовця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини