RU

Бенкендорф, Безлюдна й Кисельов повернулися на Інтер - офіційно

15.02.2013, 14:08
Бенкендорф, Безлюдна й Кисельов повернулися на Інтер - офіційно - Фото
Єгор Бенкендорф (фото - benkendorf.kiev.ua)
Сформовано наглядову раду і правління телеканалу  Інтер.

Інтереси мажоритарного акціонера - Дмитра Фірташа - в наглядовій раді представляють: Борис Краснянський (голова наглядової ради), який буде відповідати за фінансові, юридичні та корпоративні питання, Ганна Безлюдна - відповідальна за стратегію і розвиток телевізійного бізнесу, Роберт Шетлер-Джонс - директор GDF Media . Від міноритарних акціонерів до Наглядової ради увійшли: Дмитро Орлов (ВАТ Перший канал, РФ), Мирослава Караєва (ТОВ Пегас Телебачення).

Також Безлюдна була призначена директором з розвитку компанії Inter media group. Вона уповноважена акціонерами керувати медіабізнесом і забезпечувати розвиток медійних активів Групи.

Як і повідомили джерела ЛІГАБізнесІнформ, новообрана наглядова рада призначила новий склад правління телеканалу Інтер. Головою правління став Єгор Бенкендорф. До складу правління увійшли Антон Нікітін, який також був призначений головним редактором телеканалу, Ірина Іонова, яка зайняла пост креативного продюсера, а також Андрій Долгопятов, призначений виконавчим директором телеканалу, Олексій Романюта, який призначений фінансовим директором.

Директором компанії Національні інформаційні системи, як і повідомляли джерела ЛІГАБізнесІнформ, став Євген Кисельов. Компанія Національні інформаційні системи виробляє програми Новини, Подробиці, Подробиці тижня для телеканалу Інтер.

Коментуючи призначення, Безлюдна, директор з розвитку компанії Inter media group, член наглядової ради, зазначила: "Медіа, в тому числі телебачення, в сучасному світі розвиваються дуже динамічно і показують високі темпи зростання. Біля українського телебачення є великий потенціал для розвитку, і ми зробимо все, щоб телеканал Інтер і медіагрупа в цілому не просто залишалися лідерами телевізійного ринку, але й показали стійкий розвиток і істотно зміцнили свої позиції як бізнес. Члени правління - це професіонали, наше спільне завдання розвивати телеканал, перш за все як телевізійний бізнес "
.
У громадській раді Інтера новину про призначення Бенкендорфа зустріли прохолодно. "Інтер останні місяці був кращим, УТ-1 - гіршим каналом за журналістськими стандартами. Сподіваюся, Єгора поставили не для того, щоб Інтер зробити гіршим", - прокоментувала ЛІГАБізнесІнформ член громадської ради Вікторія Сюмар.

Крім того, оглядачі вважають, що призначення Кисельова означає, що на канал прийде і колишній радник голови президентської адміністрації  Сергія Льовочкіна, російський політтехнолог Ігор Шувалов - він може стати радником Кисельова.

Ганна Безлюдна, яка стала членом наглядової ради, - топ-менеджер Group DF, голова Федерації роботодавців медійної галузі України. Багато років працює з мажоритарним власником Інтера Дмитром Фірташем. У минулому багато років пропрацювала на каналі. Останній раз - на посаді генерального продюсера. Ім'я Безлюдної тоді пов'язували з кадровими чистками на Інтері. Крім того, їй приписували перетворення каналу в рупор влади.

Inter media group - одна з провідних медіагруп на телевізійному ринку України. Медіагрупа була створена в 2005 році, до її складу входять телеканали Інтер, Інтер +, НТН, К1, Мега, Ентер-фільм, К2, Піксель, MTV Україна та інші медіаактиви.

Докладніше про кадрові перестановки на Інтері

Досьє на телеканал Інтер

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини