RU

Бельгія хоче бачити Україну в НАТО і ЄС

31.10.2008, 16:35

Прем'єр-міністр Бельгії Ів Летерм заявив, що його країна підтримує прагнення України щодо вступу до Європейського Союзу і НАТО. Про це він сказав сьогодні під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабміну України, Ю.Тимошенко подякувала керівництву Бельгії за підтримку посилених угод, які сьогодні підписуються між Україною і Європейським Союзом, і за підтримку створення зони вільної торгівлі між ЄС і Україною. "Ми дуже цінуємо цю підтримку", - сказала вона.

Глава українського уряду зазначила, що за перші 8 місяців 2008 року товарообіг між Україною і Бельгією збільшився на 22%. Прем'єр-міністр України також впевнена, що змішана комісія з торгових, економічних і фінансових відносин між Україною і Бельгією, робота якої розпочата сьогодні, стане поштовхом для подальшої позитивної співпраці між країнами.

Крім того, під час зустрічі Прем'єр-міністр України подякувала своєму бельгійському колегу за підтримку України на шляху до євроінтеграції і за поради щодо подолання впливу світової фінансової кризи. "Я думаю, що ті поради, які ви дали Україні, для нас будуть дуже важливими, і ми їх застосуємо, в тому числі, в антикризовому пакеті законопроектів, який зараз розглядається в українському парламенті", - наголосила Ю.Тимошенко.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Королівства Бельгії зазначила, що час фінансової кризи - це найкращий час для того, щоб дізнатися, хто є справжнім другом. "Бельгія - дружня країна, яка завжди буде солідарною з Україною", - наголосив він.

Крім того, Прем'єр-міністр Бельгії сказав, що його країна підтримує прагнення України щодо вступу до Європейського Союзу і НАТО і додав, що вже в середині грудня країни планують підписати "дорожню карту" торгово-економічних відносин.

Досьє на Юлію Тимошенко>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини