RU

Бекешкіна озвучила сценарій, коли влада "не протримається і року"

24.09.2019, 09:44
Бекешкіна озвучила сценарій, коли влада
Ірина Бекешкіна Фото: LIGA.net

Якщо Київ погодиться на сценарій по Донбасу на умовах Росії і виконання мінських угод в послідовності, якої хоче Москва, це викличе заворушення і хаос в країні. Про це директор фонду Демократичні ініціативи  Ірина Бекешкіна розповіла в інтерв'ю LIGA.net.

"Навряд чи влада тоді протримається більше року, і що буде далі - не зрозуміло. Тому що популярної опозиції теж немає. Це дуже поганий сценарій", - сказала вона.

Поганий сценарій, каже Бекешкіна, - це і те, якщо обіцянки президента Володимира Зеленського  залишаться лише обіцянками, і якщо влада "наробить багато дурниць, а вони вже десь робляться".

За її словами, хороший сценарій - це коли уряд буде працювати успішно, і він зараз "далеко не найгірший". Важлива частина такого сценарію, на думку соціолога, "якщо в мирному процесі не будуть погоджуватися на всі умови Росії".

Проблемою вона вважає те, що влада зараз "від будь-якої критики відмахуються, будь-яка критика - "це порохоботи, вони з минулою владою співпрацювали ". Це неправильно. Україна і при владі, і у експертів одна".

Бекешкіна каже, що оптиміст, і дає "70% на 30%" на хороший/поганий сценарій.

Дивіться також: Опитування соціологів. 4 виведення про виборців Порошенка і Зеленського

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини