RU

"Beeline" відмовився рекламувати НАТО в Україні

02.12.2008, 14:35

Оператор мобільного зв'язку "Українські радіосистеми" ( "Beeline") відмовився від технічної підтримки sms-вікторини про НАТО, що стартувала в країні минулого тижня. Про це заявив прес-секретар МЗС України Василь Кирилич.

У московському "Вимпелкомі" заявили, що причиною відмови від участі в акції стала "неузгодженість внутрішніх процедур під час прийняття рішення про участь у вікторині". Тим часом оператор взяв самовідвід після того, як його звинуватили у відсутності патріотизму, - повідомляє "Українська правда".

Початок рекламної кампанії НАТО було анонсовано українським МЗС минулої п'ятниці. Як повідомляв урядовий портал "Україна-НАТО", в її рамках в населених пунктах України і Криму з'являться плакати, що агітують за вступ до Північноатлантичного альянсу. До пропаганди вступу країни в НАТО мали намір залучити і мобільні мережі, а саме "Beeline".

Для цього оператор мав провести серед своїх абонентів спеціальну вікторину, учасникам якої пропонувалося відповісти на 15 питань про НАТО. Переможців чекав приз у вигляді поїздки в Брюссель, де і розташована штаб-квартира Альянсу.

ТМ "Beeline. Довідка>>>

Про євроатлантичні прагнення України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини