Батько Гандзюк: Замовників знали ГПУ, СБУ, МВС - і мовчали

28.01.2019, 15:47
Батько Гандзюк: Замовників знали ГПУ, СБУ, МВС - і мовчали - Фото
Катерина Гандзюк з батьком (фото - facebook.com/gandziukgate)

Батько активістки Катерини Гандзюк, яка померла після замаху на неї в рідному Херсоні, заявив, що організатор вбивства нібито співпрацював з топ-чиновниками області Владиславом Мангером і Андрієм Гордєєвим. Звернення заслужений лікар України Віктор Гандзюк зробив на засіданні Тимчасової слідчої комісії з розслідування цього злочину.

Відеозапис його заяви опубліковано в Faceboоk-групі "Хто замовив Катю Гандзюк?"

"Замовників знає генпрокурор Луценко. Замовників знають в СБУ. Я впевнений, що замовників спочатку знали в МВС. Знали і мовчали. Офіційно оголошено в розшук підозрюваного в організації вбивства кримінального авторитета "Москаля", який пішов на це вбивство... з будівлі Херсонської ОДА, де тісно співпрацював з конкретними людьми, для яких виконував конкретні завдання", - пише Віктор Гандзюк.

За його словами, ця людина нібито співпрацює з главою місцевої облради Владиславом Мангером, головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим і його заступником Євгеном Ріщуком.

"Я вірю, що в цій країні, нарешті, будуть покарані винні. І кожен справедливо отримає те, що заслуговує", - сказав він, закликавши центральну владу "позбутися від будь-яких зв'язків" з тими, хто, на його думку, несе відповідальність за злочин.

31 липня 2018 року невідомий хлюпнув сірчаною кислотою в обличчя радниці мера Херсона Катерині Гандзюк. 4 листопада вона померла. Поліція перекваліфікувала кримінальне провадження в умисне вбивство. 5 листопада ГПУ об'єднала дві кримінальні справи щодо умисного вбивства Гандзюк в одну: його веде СБУ.

У кінці року генпрокурор Юрій Луценко  заявив, що слідству "відомий замовник", і що його ім'я буде названо, коли зберуть достатньо доказів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю