Батьківщина на виборах об'єднуватися ні з ким не буде - Тимошенко

30.08.2018, 17:59
Батьківщина на виборах об'єднуватися ні з ким не буде - Тимошенко - Фото
Юлия Тимошенко в эфире программы “Доброго ранку, Країно!” (фото - скриншот видео)

Партія Батьківщина не буде об'єднуватися з іншими політичними силами або підтримувати інших кандидатів, крім Юлії Тимошенко, на наступних президентських виборах. Про це заявила сама Тимошенко, повідомляє прес-служба партії.

"Партія ВО Батьківщина не об'єднуватиметься з іншими політичними силами, і на президентських виборах не підтримуватиме жодного іншого кандидата, крім кандидата від нашої політичної сили. Ми підемо єдиною командою - партією Батьківщина - і, безумовно, я буду балотуватися на президентських виборах", - сказала Тимошенко під час прес-конференції в Одесі.

Вона сказала, що не має наміру "брати відповідальність за інших політиків", тому не передбачає ніяких об'єднань.

Тимошенко також повідомила, що має намір представити "план дій, чіткі і конкретні позиції перших 100 днів роботи нового президента".

Згідно з опитуванням, проведеним соціологічною групою Рейтинг у кінці липня, якби вибори президента відбулися на початку серпня 2018 року, на них найбільше голосів отримала Тимошенко: за неї готові проголосувати 17,7% тих опитаних українців, хто збирається йти голосувати і вже визначився з вибором. Однак, як повідомляє Рейтинг, майже 40% опитаних не змогли спрогнозувати, хто буде наступним главою держави.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю