RU

Батьківщина затвердила кандидатів у депутати в проблемних округах

25.09.2013, 15:47
Батьківщина затвердила кандидатів у депутати в проблемних округах - Фото
4ab34a75522dfcc3bc14014c1689ac52.jpg
ВО Батьківщина провела нараду, присвячену питанню участі кандидатів у депутати від партії на перевиборах в одномандатних округах, які призначені на 15 листопада 2013 року.

Як повідомляє прес-служба партії, на нараді були присутні висуванці від Батьківщини, які успішно фінішували на виборах-2012, але не потрапили до парламенту, оскільки ЦВК не визнав їх результати: Аркадій Корнацький (132 округ), Леонід Даценко (197 округ), Микола Булатецький (194 округ). Не зміг бути присутнім Віктор Романюк (94 округ), - за даними партії , він "через політичні репресії режиму Януковича змушений перебувати за кордоном".

За підсумками наради були призначені керівники штабів, відповідальні за виборчу кампанію кандидатів у депутати від Батьківщини. Були також визначені і затверджені основні напрямки тактики і стратегії участі у виборчій кампанії кандидатів від партії Батьківщина.

На засіданні також прийнято рішення звернутися до міжнародних організацій з проханням направити міжнародних спостерігачів для спостереження за ходом проведення виборів у п'яти одномандатних виборчих округах.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила вибори в проблемних округах на 15 грудня.

Нагадаємо, раніше опозиційні фракції оголосили, що кандидати, що брали участь у виборах до п'яти проблемних округах, повинні знову балотуватися на повторних виборах за підтримки УДАРу, Батьківщини та Свободи. Таким чином, на чотирьох округах повинні висунути кандидатури старі кандидати від Батьківщини, на одному - Свободи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини