RU

Батьківщина заперечує, що фракцію покинули четверо депутатів

04.04.2013, 12:14
Батьківщина заперечує, що фракцію покинули четверо депутатів - Фото
Поки Рада засідає в комітетах на Банковій, в напівпорожньому сесійному залі розмірковує опозиція
Інформація спікера Володимира Рибака про вихід з ВО Батьківщина чотирьох депутатів не відповідає дійсності. Про це заявив лідер фракції  Арсеній Яценюк передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що у нього на руках є нотаріально завірені заяви трьох народних депутатів про те, що вони були і залишаються членами фракції. "Вони вже вкотре написали ці заяви. Три депутати переписали ці заяви за станом на 11:48, щоб вказати час. Все, про що оголосив Рибак, не відповідає дійсності. Ці депутати були і є членами нашої фракції. Зрозуміло, що на них чинився тиск, але вони тримаються", - сказав Яценюк.

За словами Яценюка, свою приналежність до фракції Батьківщина нотаріально підтвердили народні депутати Віталій Немилостивий, Роман Стаднійчук та Ігор Скосар. Про четвертого депутата - Олега Канівця - він не сказав нічого.

Сьогодні на альтернативному пленарному засіданні Верховної Ради на вулиці Банковій, в будівлі комітетів парламенту, спікер Володимир Рибак заявив, що депутати Олег Канівець, Віталій Немилостивий, Роман Стаднійчук та Ігор Скосар вийшли з фракції  ВО Батьківщина відповідно до персонально поданих заяв.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати від провладних фракцій вперше прийняли рішення проводити засідання парламенту поза будівлею Верховної Ради. Регіонали і комуністи проголосували за рішення проводити засідання сесії в комітетах ВР на Банковій, 6/8. Опозиція на засідання запрошена не була і заявила, що будь-яке прийняте поза сесійним залом рішення буде незаконним.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини