RU

Батьківщина вимагає від Януковича повернути мільйони за альтанку

16.11.2012, 17:58
Батьківщина вимагає від Януковича повернути мільйони за альтанку - Фото
Віктор Янукович

Об'єднана опозиція Батьківщина вимагає від президента України Віктора Януковича повернути до бюджету 24 млн.грн., виділені на альтанку в резиденції глави держави Синьогора в Івано-Франківській області.

У партії Юлії Тимошенко заявляють, що ремонт альтанки для Януковича за 24 млн.грн. бюджетних коштів - яскраве свідчення того, що в сучасній Україні при владі перебувають "невиправні злодії і шахраї". "Вимагаємо від президента Януковича персонально зробити заяву про повернення цієї суми до державного бюджету та перерозподіл її на користь освітян, медиків, малозабезпечених категорій громадян", - заявили в Батьківщині.

У партії нагадали, що сьогодні в Україні спостерігається падіння промислового виробництва, підвищуються ціни на споживчі товари першої необхідності, "стрибають" ціни на хліб, країні загрожує глибока фінансова криза, цілим містам почали відключати газ, водопостачання, наростає заборгованість по зарплатах.

В опозиції наголошують, що в цих умовах "красти так безсоромно і так масштабно" можна "тільки з дозволу Януковича". "А особливо, коли крадуть для нього самого", - додали в партії.

Крім того, в Батьківщині додали, що Партія регіонів та її керівництво "давно відоме своїми липкими руками". "Не так давно за кошти українських громадян для Януковича були побудовано покої в Межигір'ї під приводом мати там державну резиденцію. Ще раніше пограбований державний бюджет для будівництва злітних майданчиків і забезпечення президента вертольотом. До того - побудовані персональні автобани до будинків і дач керівників АП та уряду. Але такого масштабу: 24 мільйони гривень на реконструкцію кількох підпірок з дахом - це ганебний рекорд корупції", - заявили в партії Тимошенко.

"За такі величезні кошти Януковичу збираються збудувати альтанку, яка сама зможе стрибати по пеньках і мати вертикальний зліт", - резюмували в опозиції.

Нагадаємо, раніше сайт Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель повідомив, що Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації уклало угоду з ТОВ УНР ПІБ на реконструкцію павільйону з альтанкою на прибудинковій території гуцульської хати резиденції Синьогора в селі Гута Івано-Франківської області . Вартість угоди - 23,99 млн.грн.

Роботи фінансують із держбюджету, а завершити повинні до кінця грудня. Тендер провели за неконкурентною процедурою "закупівля у одного учасника", посилаючись на необхідність "запобігання негативних наслідків, пов'язаних з невиконанням доручень уряду і реалізації державних програм".

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини