RU

Батьківщина вимагає від Рибака підняти питання виборів у Києві

11.09.2013, 14:05
Батьківщина вимагає від Рибака підняти питання виборів у Києві - Фото
7eeb42e56f8944398cb76bb3e9209dae.jpg
Батьківщина вимагає від спікера Володимира Рибака в вівторок, 17 вересня підняти в сесійній залі питання про вибори в Києві. Про це в партії заявили, коментуючи відповідні вислови Рибака.

"Як перший помічник Януковича по роботі з парламентом, Володимир Васильович (Рибак , - ред. ) не може не знати, що єдиною причиною, по якій Рада, включаючи її голову, не виконує свій конституційний обов'язок за призначенням виборів.., є позиція президента і почесного лідера Партії регіонів, який забороняє своїм однопартійцям голосувати за таку постанову. Лідер фракції ПР Олександр Єфремов всупереч Конституції днями прямо заявив, що столичні вибори переносяться на 2015 рік", - йдеться в заяві Батьківщини.

У партії нагадали, що блокуванням трибуни фракція двічі домоглася від Ради голосування з питання про призначення виборів, і двічі Партія регіонів "з подачі Януковича, за його прямою вказівкою" не підтримала ці постанови. Третій раз це питання піднімалося при призначенні позачергових виборів, і теж не знайшов підтримки ПР. "Сам Володимир Рибак 21 березня, 2 і 16 квітня не голосував за зазначені питання, і якщо у нього і є своя, відмінна від президентської, точка зору, то він, напевно, сам з собою категорично не згоден", - зазначили в опозиції.

Батьківщина вважає, що Рибак може ще раз перевірити себе особисто, Януковича і Партію регіонів, поставивши на голосування ще один проект постанови про призначення позачергових виборів Київського міського голови і депутатів Київської міської ради 10 листопада 2013, поданий народними депутатами Юрієм Одарченком та Олександром Чорноволенком. "І це не пропозиція , а наша вимога... І якщо пан Рибак дійсно хоче виборів у Києві, то у нього для цього тільки одна дорога - та, що веде в Межигір'я, бо саме там заховано вкрадене у киян право обирати собі владу", - підкреслили в Батьківщині.

Нагадаємо, вчора Рибак заявив, що вже неодноразово особисто пропонував Верховній Раді розібратися з виборами органів влади в Києві, але ні опозиція, ні більшість парламенту в цьому не зацікавлені. При цьому він додав, що всі вибори, в тому числі і столичні, будуть проведені в останню неділю жовтня 2015 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини