Батьківщина вимагає від Ради звільнити суддів Тимошенко і Луценка

Батьківщина вимагає від Ради звільнити суддів Тимошенко і Луценка - Фото
14.05.2013, 09:46

До порядку денного хочуть включити низку постанов про ініціювання проведення дисциплінарного провадження щодо суддів Печерського районного суду

Фракція Батьківщина вимагає поставити на розгляд парламенту низку постанов, пов'язаних з притягненням до відповідальності суддів за незаконний арешт і засудження Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на сьогоднішньому засіданні погоджувальної ради заступник голови фракції Батьківщина Андрій Іванчук зажадав, щоб до порядку денного були включені і розглянуті як невідкладні низка постанов, зокрема, про ініціювання перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів питання про проведення дисциплінарного провадження щодо суддів Печерського районного суду Києва і подальшого їх звільнення у зв'язку з порушенням присяги. Зокрема, за словами Іванчука, йдеться про суддів Родіона Кірєєва і Сергія Вовка.

Крім того, зареєстровано постанову про звільнення з посад низки суддів Апеляційного суду Києва та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.