RU

Батьківщина і УДАР у Києві подали заявки на обнулення списків

14.06.2013, 10:59
Батьківщина і УДАР у Києві подали заявки на обнулення списків - Фото
989d00a6da59ff628312082f912a6520.jpg
Дві опозиційні фракції у Київраді - Батьківщина і УДАР - подали заявки до територіальної виборчої комісії з проханням обнулити партійні списки. Відповідну інформацію ЛІГАБізнесІнформ підтвердили в обох партіях.

За задумом Батьківщини, в тому випадку, якщо комісія прийме рішення про обнулення списків, депутати цієї партії складуть депутатські мандати і покинуть Київраду. Проте в тому випадку, якщо комісія відмовиться це робити, депутати не стануть відмовлятися від мандатів, але все-одно будуть вважати Київраду нелегітимним органом і не братимуть участі у голосуваннях. У УДАРі відзначили, що теж не братимуть участі в голосуваннях, але стежитимуть за тим, які рішення приймаються.

Як зазначив у бесіді з ЛІГАБізнесІнформ депутат Батьківщини Сергій Соболєв, здавати мандати в тому випадку, якщо комісія не захоче обнуляти списки, немає сенсу. "Це було б несерйозно", - сказав він.

Нагадаємо, вибори депутатів Київради і дострокові вибори мера Києва не проводяться у столиці за ініціативи Партії регіонів, яка блокує законопроекти про проведення виборів. За рішенням КСУ вибори мають відбутися в 2015 році - разом з іншими місцевими виборами. Однак у цьому випадку повноваження депутатів Київради замість 5 збільшуються до 7 років, а столиця продовжує жити без мера.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини