RU

Батьківщина спростувала інформацію про оперування Тимошенко

04.09.2013, 17:44
Батьківщина спростувала інформацію про оперування Тимошенко - Фото
cb357f5ab25c248c053debf0a1b301c1.jpg
Інформація ЗМІ про призначення операції екс-прем'єру Юлії Тимошенко в німецькій клініці Шаріте на 15 вересня не відповідає дійсності. Про це повідомила прес -служба партії  Батьківщина.

"Жодна операція Тимошенко ні на 15 вересня, ні на іншу дату не призначалася, про що ще вчора заявив офіційний представник Шаріте. При цьому німецькі лікарі неодноразово заявляли, що таке оперативне втручання з медичної точки зору необхідно. Але Юлія Володимирівна не отримувала від влади ніяких пропозицій з лікування в Німеччині, відповідно, вона не може погоджуватися чи відмовлятися від такого лікування", - зазначили в партії.

У Батьківщині стверджують, що для лікування ув'язнених за кордоном ніяких нових законів приймати не треба: за інформацією юристів, стаття 7 Кримінально-виконавчого кодексу України та стаття 36 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я " дозволяють відпускати на лікування за кордон будь-якого ув'язненого.

Нагадаємо , міністр закордонних справ Леонід Кожара сьогодні заявив, що знає про підготовку палати для Тимошенко в німецькій клініці Шаріте тільки зі ЗМІ , і запевнив, що питання передачі екс -прем'єра до Німеччини не піднімається.

У берлінській клініці Шаріте не змогли спростувати або підтвердити повідомлення в ЗМІ про те, що для Тимошенко тут нібито готують палату. Представник клініки Уве Дольдерер зазначив: "Нам про це нічого не відомомо".

Напередодні Deutsche Welle з посиланням на джерела в берлінських медичних колах повідомила, що в Шаріте готують палату для Тимошенко. Польська Gazeta Wyborcza назвала точну дату прибуття Тимошенко до Німеччини - 15 вересня.

Досьє на Леоніда Кожару
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини