RU

Партія Тимошенко спростувала чутки про зміну статуту

30.05.2013, 11:30
Партія Тимошенко спростувала чутки про зміну статуту - Фото
f6758020d2ef0fb6587600f8815455da.jpg
Поширене в деяких ЗМІ повідомлення про нібито існуючий нововий проект статуту партії Батьківщина не має під собою реальних підстав, йдеться в заяві прес-служби партії.

Представники Батьківщини відзначають, що партія має найбільше серед опозиційних сил представництво у Верховній Раді, і закономірно перебуває в центрі громадської уваги.

"Саме тому, з нашої точки зору, в засобах масової інформації виникають різноманітні версії партійного формування, але життя неодноразово доводило, що вони так і залишалися версіями. І цей раз не є винятком", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 28 травня народний депутат від Батьківщини Сергій Пашинський заявив, що в першій половині червня відбудеться з'їзд Батьківщини, на якому може бути прийнято рішення про введення голови фракції Батьківщина Арсенія Яценюка до керівних органів партії.

У той же час інший член Батьківщини  Юрій Одарченко зазначив, що в статуті партії "немає такої посади як голова політради", а засідання політради веде голова партії (зараз це неможливо, оскільки лідер - Юлія Тимошенко - перебуває в ув'язненні, - ред.). У разі ж його відсутності - перший заступник. І для того, щоб була можливість про це говорити, потрібно рішенням з'їзду провести  зміни до статуту.

У той же час статут для партії Батьківщина, за словами Одарченка, річ досить консервативна і зміни до нього можуть бути прийняті двома третинами делегатів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини