RU

Батьківщина ще побореться за Тимошенко й Луценка в бюлетенях

03.09.2012, 16:53
Батьківщина ще побореться за Тимошенко й Луценка в бюлетенях - Фото
4ab0686e1f9bcef5a9832699fe2ef9f1.jpg
Про це повідомила журналістам представник Батьківщини адвокат Тетяна Мазур.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Мазур зазначила, що, приймаючи рішення, суд керувався не прямою нормою закону, а доводами представників ЦВК.

"Ми вважаємо, що в даному випадку суд прийняв явно незаконне рішення, він допустив порушення норм як матеріального, так і процесуального права, і це рішення буде оскаржено у Вищому адміністративному суді", - сказала вона.

Адвокат нагадала, що для подачі апеляції закон передбачає два дні.

Нагадаємо, сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд визнав правомірною відмову ЦВК включити у виборчі бюлетені прізвища Тимошенко й Луценка.

У своїй скарзі Батьківщина просила суд визнати протиправними дії ЦВК і скасувати постанову N632 від 29 серпня 2012 року "Про форму і текст виборчого бюлетеня".

Представник Батьківщини в ЦВК Руслан Князевич в суді нагадав, що, відповідно до закону "Про вибори народних депутатів", в бюлетенях друкується перша п'ятірка партійного списку, затверджена з'їздом, а не зареєстрована Центрвиборчкомом. При цьому включити або виключити прізвище з виборчого списку може тільки з'їзд партії, а не ЦВК, тому прізвища Тимошенко й Луценка повинні бути надруковані в бюлетенях.

У свою чергу, представник ЦВК Наталія Ларіна зазначила, що, оскільки Тимошенко і Луценко не були зареєстровані кандидатами в нардепи, вони не є суб'єктами виборчого процесу. Крім цього, за її словами, вони не можуть бути обраними народними депутатами у зв'язку з наявністю непогашених судимостей. На думку представника ЦВК, внесення таких кандидатів у бюлетень буде вводити виборців в оману.

Заслухавши думки сторін, суд вирішив, що дії Центрвиборчкому були правомірними.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини