RU

Батьківщина: Романюк залишається єдиним кандидатом в окрузі N94

16.07.2013, 10:12
Батьківщина: Романюк залишається єдиним кандидатом в окрузі N94 - Фото
Віктор Романюк (фото - romanyukviktor.com)
Відпущений на свободу судом Італії український опозиціонер Віктор Романюк залишається єдиним кандидатом від опозиції в окрузі N94, де балотувався в жовтні. Про це заявив депутат Батьківщини  Арсен Аваков, повідомляє Комерсант-Україна.

"У нас немає іншого рішення, Віктор Романюк - кандидат в окрузі N94, і міняти це рішення ми не збираємося, якщо тільки він сам не передумає", - заявив Аваков.

При цьому він не зміг спрогнозувати, як буде проходити виборча кампанія Романюка. "Тут є питання, я свого часу обирався за списком і просто керував виборчим штабом дистанційно, але мажоритарна кампанія - це інше", - сказав Аваков.

"Я думаю, ще є можливості, щоб Віктор Романюк особисто вів кампанію в Україні без страху бути заарештованим. Його адвокати борються за те, щоб з нього зняли звинувачення, можливо, вже буде рішення Європейського суду з прав людини (Романюк подав скаргу до ЄСПЛ) ", - зауважив Аваков.

При цьому він запевнив, що опозиція зробить Романюку підтримку під час виборчої кампанії в окрузі, якщо до цього часу він не зможе повернутися в Україну.

Сам Романюк впевнений, що відстань не завадить йому пройти до парламенту. "Я однозначно буду брати участь у виборах. За мене віддали голоси тисячі людей, і я не можу їх підвести. Українське законодавство не забороняє мені вести виборчу кампанію не на території України. В рамках кампанії на виборах 2012 року я бачився особисто з кожним виборцем. Не думаю, що вони мене забули. Зараз я розробляю технології, які дозволять вести агітацію дистанційно", - заявив опозиціонер.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що італійський суд відпустив на свободу Романюка, затриманого з подачі українського бюро Інтерполу, що оголосив Романюка в міжнародний розшук.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини