RU

Батьківщина просить зняти з розгляду Ради всі свої проекти

03.09.2012, 11:45
Батьківщина просить зняти з розгляду Ради всі свої проекти - Фото
Андрій Кожем'якін
Фракція БЮТ-Батьківщина просить не включати до порядку денного Верховної Ради свої законопроекти - все одно більшість їх не приймає. Про це на засіданні погоджувальної ради заявив лідер фракції Андрій Кожем'якін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Кожем'якін підкреслив: "Сенсу розглядати законопроекти, які ми направляємо, немає. Не було підтримано, у відповідності з нашим аналізом, більшість законопроектів, внесених депутатами нашої фракції. Це більше 160 законопроектів. Із них тільки п'ять отримали позитивне голосування. Тобто, ми розуміємо, що більшість у парламенті сьогодні не хоче голосувати за такі питання як боротьба з корупцією, подолання бідності, за угодою про асоціацію з ЄС, за звільнення політичних ув'язнених і гармонізацію нашого законодавства з європейськими нормами".

"Я хотів би вас (Литвина - ред.) і погоджувальну раду попросити не включати до порядку денного пропозиції депутатської фракції БЮТ щодо законопроектів, які внесені членами нашої фракції і підписані головою фракції", - сказав він.

Спікер Володимир Литвин висловив сумнів у тому, що погоджувальна рада може прийняти таке рішення, зазначивши, що відкликати законопроекти можуть їх ініціатори - народні депутати. Литвин попросив апарат ВР вивчити це питання.

Нагадаємо, завтра пройде урочисте відкриття останньої перед виборами сесії Верховної Ради VI скликання.

Досьє на Андрія Кожем'якіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини