Батьківщина просить зняти з розгляду Ради всі свої проекти

Батьківщина просить зняти з розгляду Ради всі свої проекти - Фото
Андрій Кожем'якін
03.09.2012, 11:45

Опозиція не бачить сенсу ставити на розгляд свої законопроекти, оскільки більшість все одно їх не приймає

Фракція БЮТ-Батьківщина просить не включати до порядку денного Верховної Ради свої законопроекти - все одно більшість їх не приймає. Про це на засіданні погоджувальної ради заявив лідер фракції Андрій Кожем'якін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Кожем'якін підкреслив: "Сенсу розглядати законопроекти, які ми направляємо, немає. Не було підтримано, у відповідності з нашим аналізом, більшість законопроектів, внесених депутатами нашої фракції. Це більше 160 законопроектів. Із них тільки п'ять отримали позитивне голосування. Тобто, ми розуміємо, що більшість у парламенті сьогодні не хоче голосувати за такі питання як боротьба з корупцією, подолання бідності, за угодою про асоціацію з ЄС, за звільнення політичних ув'язнених і гармонізацію нашого законодавства з європейськими нормами".

"Я хотів би вас (Литвина - ред.) і погоджувальну раду попросити не включати до порядку денного пропозиції депутатської фракції БЮТ щодо законопроектів, які внесені членами нашої фракції і підписані головою фракції", - сказав він.

Спікер Володимир Литвин висловив сумнів у тому, що погоджувальна рада може прийняти таке рішення, зазначивши, що відкликати законопроекти можуть їх ініціатори - народні депутати. Литвин попросив апарат ВР вивчити це питання.

Нагадаємо, завтра пройде урочисте відкриття останньої перед виборами сесії Верховної Ради VI скликання.

Досьє на Андрія Кожем'якіна