RU

Батьківщина пропонує УДАРу припинити полеміку навколо списків

16.10.2012, 11:33
Батьківщина пропонує УДАРу припинити полеміку навколо списків - Фото
Фото: klichko.org
Складності з узгодженням кандидатів у мажоритарних округах від партії Батьківщина і УДАР мали арифметичний, а етичний характер. Про це йдеться в заяві прес-служби об'єднаної опозиції у відповідь на заяву партії УДАР від 15 жовтня.

"Якщо партнери по переговорах" зникають з радарів "в найвідповідальніший момент, якщо партнери по переговорах не виходять на зв'язок, коли до повної згоди залишається не так багато неузгоджених деталей, коли партнери по переговорах в кінці кінців приймають одноосібні рішення і іншій стороні пояснюють їх НЕ тет-а-тет, ховаючи очі, через Інтернет, очевидно, є проблема. Але не з арифметикою, а з етикою, і не в Батьківщини, а у когось іншого ", - заявили в Батьківщині.

"Якби не ця проблема, безумовно, кількість узгоджених кандидатів була б більшою, а подальша співпраця в кампанії на округах - глибшою", - підкреслили в об'єднаній опозиції.

При цьому досягнутий результат у Батьківщині вважають позитивним, а досвід переговорів - корисним, "таким, що дозволить краще розуміти гіпотетичних партнерів по демократичній коаліції".

Батьківщина пропонує УДАРу припинити на цьому полеміку за кількістю узгоджених кандидатів, натомість зосередитися на питанні їх якості: "на політичних зобов'язаннях узгоджених кандидатів щодо голосування за закон про імпічмент і початку процедури імпічменту Януковича, за законами про відкликання народних депутатів та кримінальної відповідальності за порушення принципу індивідуального голосування і т.д.".

Нагадаємо, раніше партія УДАР розповсюдила заяву, в якій висловлюється подив з огляду на те, що об'єднана опозиція  тільки на одну третину задовольнила їх запит про зняття кандидатів-мажоритарників.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини