RU

Батьківщина програла суд, в якому оспорювала перевибори

09.11.2012, 16:56
Батьківщина програла суд, в якому оспорювала перевибори - Фото
7c0d1dfd54668411576ba9b728faccf7.jpg
Апеляційний адміністративний суд Києва залишив у силі постанову ЦВК про неможливість встановити результати голосування на п'яти проблемних округах, зокрема по округу N132. Таке рішення було ухвалене колегією суддів під головуванням судді Шостака.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, суд вирішив відмовити у задоволенні позову Аркадія Корнацького до ЦВК. Корнацький просив суд скасувати постанову ЦВК щодо проблемних округів в частині округу 132 і зобов'язати комісію встановити результати голосування в окрузі на підставі протоколів з мокрими печатками.

Суд зокрема пояснив своє рішення тим, що постанова ЦВК не містить рішення про проведення повторних виборів і отже не порушує прав позивача.

Нагадаємо, що представники ВО Батьківщина подали клопотання про витребування у ЦВК протоколів 33 дільничних комісій, поданих окружною виборчою комісією округу N132. Вони звернули увагу на те, що дані цих протоколів відрізняються від тих протоколів з мокрими печатками, які знаходяться на руках у представників партій, що брали участь у виборах.

За словами представника ВО Батьківщина Арсенія Яценюка, різниця між даними цих протоколів майже в чотири тисячі голосів. Якщо по тим протоколам, якими володіють представники партій більшість голосів набрав представник опозиції Корнацький, то за протоколами, які окружна комісія направила в ЦВК на перше місце вийшов кандидат від влади Травянко.

Представники ВО Батьківщина наполягали на тому, що протоколи, які надійшли в ЦВК були сфальсифіковані. Суд у витребування цих документів відмовив. Також суд визнав можливим розглядати справу без представника ЦВК, який на засідання не з'явився.

Яценюк зазначив, що якщо суд вирішив не витребувати докази потрібно, щоб був хоча б представник ЦВК щоб він пояснив, звідки у ЦВК протоколи, які відрізняються від тих, що знаходяться на руках у представників політпартій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини