RU

Батьківщина пояснила, чому чоловік Тимошенко втік з України

06.01.2012, 12:01
Батьківщина пояснила, чому чоловік Тимошенко втік з України - Фото
Олександр Тимошенко. Фото з ​​блогу Юлії Тимошенко "Чоловікові справжньому"
Олександр Тимошенко просить політичного притулку, щоб зменшити тиск на Юлію Тимошенко. Про це йдеться в заяві прес-служби Батьківщини.

"Чоловік Юлії Тимошенко Олександр був змушений виїхати з України і звернутися до уряду Чехії з проханням про надання політичного притулку у зв'язку з посиленим тиском на лідера опозиції через її сім'ю", - зазначили в партії.

"Цей крок з боку Олександра Тимошенко є відповіддю на аморальні спроби тиснути і катувати Юлію Тимошенко через переслідування її близьких і рідних. Так, не зламавши лідера партії Батьківщина ні судами, ні тюрмами, ні знущаннями і подвійними арештами, режим, незаконно поновивши вже закриті Верховним судом кримінальні справи 15-річної давнини, почав переслідувати рідних і близьких екс-прем'єр-міністра", - пояснили в прес-службі.

Рішення про пошук політичного притулку Батьківщина пояснює бажанням позбавити режим додаткових важелів тиску на Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні чеська газета Prаvo повідомила, що Олександр Тимошенко з кінця минулого року знаходиться в Чехії і попросив притулку в цій країні. За даними газети, це може значно погіршити відносини Чехії з Україною.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини